Latvijos krepšininkai pralaimėjo slovėnams ir nepateko į „Eurobasket 2017“ pusfinalį

Europos vyrų krepšinio čempionato („Eurobasket 2017“) ketvirtfinalio rungtynėse Stambule (Turkija) antradienį Latvijos rinktinė 97:103 (23:34, 32:17, 11:25, 31:27) pralaimėjo Slovėnijos krepšininkams ir nepateko į pusfinalį.

Latviai pirmąjį ketvirtį pralaimėjo 23:34, tačiau prieš ilgąją pertrauką pirmavo 55:51, o po trijų kėlinių atsiliko 66:76. Paskutiniame ketvirtyje Latvijos komandai pavyko priartėti prie varžovų, bet slovėnai išsaugojo pergalingą rezultatą.

Latvijos rinktinėje rezultatyviausiai žaidė Kristapas Puorzingis. Jo sąskaitoje - 34 taškai. Davis Bertanis pelnė 23 taškus, Dairis Bertanis - 12, Rolandas Smitas pridėjo 10 taškų.

Slovėnijos komandai 27 taškus pelnė Luka Dončičius (9 atk. kam.), 26 - Goranas Dragičius (8 rez. perd., 6 klaidos), 17 - Klemenas Prepeličius, 16 - Entonis Rendolfas (Anthony Randolph, 9 atk. kam.).

Slovėnai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių net 41-28.

Slovėnijos rinktinė pusfinalyje žais su čempionės titulą ginančia Ispanijos komanda.