Kristės Druskytės šou parklupdė vicečempiones

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) merginų čempionate Klaipėdos universiteto (KU) krepšininkės savo žiūrovų akivaizdoje po permainingos kovos rezultatu 60:57 (16:23, 17:20, 8:4, 19:10) nugalėjo Lietuvos sporto universiteto (LSU) merginas.

Kaunietės iki didžiosios pertraukos susikrovė dviženklę persvarą – 43:33, tačiau po atokvėpio minutėlių LSU ėmė strigti aikštės šeimininkių gynybos gniaužtuose - per trečiąjį kėlinį pelnė vos 4 taškus ir nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis. Šįkart sėkmė lydėjo klaipėdietes.

KU komandą į pergalę vedė po 17 taškų pelniusios Kristė Druskytė (20 atk. kam.) ir Roberta Mizgerytė, 10 taškų (12 atk. kam.) pridėjo Justina Matuzonytė, 8 – Agnė Černeckytė.

LSU komandai 13 taškų surinko Greta Tamašauskaitė, 11 (13 atk. kam.) – Monika Petrauskaitė, 10 – Gintarė Paulauskaitė.

Pajūrio krepšininkės laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – 50:38 ir rečiau klydo – 11 ir 21 klaidos.

Klaipėdietės praėjusį sezoną pasidabino bronzos medaliais, o LSU tapo LSKL vicečempionėmis, tačiau šiemet pajūrio atstovės įrodinėja, kad gali pakilti ir aukščiau. Kol kas KU merginos šį sezoną patyrė vos vieną pralaimėjimą (6 pergalės) ir LSKL turnyro lentelėje žengia pirmos.

KTU išvykoje nugalėjo VDU

Kitose LSKL merginų grupės rungtynėse Kauno technologijos universiteto (KTU) krepšininkės išvykos rungtynėse rezultatu 58:48 (22:12, 13:13, 12:13, 11:10) įveikė Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) studentes.

Jono Kurševičiaus treniruojamos KTU merginos jau aštuntąją dvikovos minutę susikrovė 15 taškų pranašumą – 21:6 ir nuo to laiko per 10-13 taškų nuolat buvo priekyje.

KTU gretose tradiciškai rezultatyviausiai rungtyniavo Akvilė Baronėnaitė. Šįkart ji surinko 19 taškų (8 atk. kam.). Jurgita Girdauskaitė prie pergalės pridėjo 12 taškų (8 atk. kam.), 11 – Goda Ziutelytė, 9 – Inga Brusokaitė.

VDU komandai Gintarė Jasiunskaitė pelnė 13 taškų, Gabija Morkūnaitė – 11, Indrė Keršulytė – 10 tšk.