Klaipėdos universiteto sportininkams - padėka

Klaipėdos universiteto (KU) Sveikatos mokslų fakulteto dekanas profesorius Artūras Razbadauskas ir KU sporto klubo pirmininkė docentė Genovaitė Avižonienė apdovanojo SELL žaidynių nugalėtojus ir prizininkus.

Daug pagyrų nusipelnė KU sunkiaatlečiai, treniruojami Bronislavo Vyšniausko. Jie ryškiai švytėjo Rygoje (Latvija) vykusiose SELL žaidynėse. Mūsų galiūnai į Klaipėdą parvežė visų spalvų medalius ir komandinėje įskaitoje akivaizdžiai pranoko Latvijos, Suomijos ir Estijos atstovus.

Klaipėdiečiai šturmavo visą svorio per 94 kg prizininkų pakylą: nugalėtoju tapo Sergejus Lichavojus, antras liko Tomas Ličinchai, trečias - Žygimantas Stanulis.

Svorio iki 94 kg varžybose nugalėtojo laurus iškovojo Domantas Kmieliauskas.

Vicečempionų laurais džiaugėsi Vincentas Skirka (iki 69 kg) ir Laurynas Antanaitis (iki 85 kg).

Iš kitų sporto šakų atstovų aukso medalius iškovojo lengvaatletis Šarūnas Banevičius (rutulio stūmimas - 19,34 m), stalo tenisininkai Alfredas Udra ir Tomas Mikutis (dvejetų varžybose, o vienetų varžybose pasidalino bronzos medalius) ir laisvųjų imtynių atstovas Tomas Baracevičius (graikų-romėnų imtynėse liko trečias).

Dar prizininkais tapo imtynininkas Gvidas Rubežius (laisvųjų imtynių varžybose iškovojo sidabro, o graikų-romėnų imtynių varžybose - bronzos medalį), lengvaatletė Banga Balnaitė (800 ir 1500 m bėgimo varžybose iškovojo trečiąsias vietas).

Bronzos medaliais džiaugėsi ir KU futbolo komanda, treniruojama Mariaus Komovo. Rezultatyviausio žaidėjo prizas atiteko Algimantui Bačianskiui.

SELL žaidynėse dalyvavo 12 skirtingų šalių studentai iš 65 aukštųjų mokyklų. Iš viso įvairiose sporto šakose varžėsi apie 1500 studentų.

KU ekipa bendroje įskaitoje pagal iškovotus medalius (5 aukso, 4 sidabro ir 8 bronzos) užėmė aukštą šeštąją vietą.

"Jūs pademonstravote valią, ryžtą ir puikų kovotojų charakterį. Džiugu, kad garsinate universiteto garbę tarptautinėse varžybose", - džiaugėsi A. Razbadauskas.

Jo sveikinimų sulaukė KU krepšinio komanda (treneris Vilius Stanišauskas), Lietuvos studentų krepšinio čempionate iškovojusi bronzos medalius, ir Klaipėdos universiteto šokėjos (vadovė Bronelė Švitrienė), Tenerifėje atstovavusios Klaipėdai FIBA Čempionų lygos finalinio ketverto varžybose.

Šiandien nuo 15 val. Antrosios Melnragės paplūdimyje vyks Klaipėdos universiteto sporto klubo sveikatingumo dienos renginiai. Visi norintieji varžysis virvės traukimo, kvadrato, tinklinio, futbolo, estafečių, šachmatų ir kitose varžybose. Renginys nemokamas.