Klaipėdos tvirtarankių pergalės

Klaipėdiečiai skynė laurus Šakiuose vykusiose rankų lenkimo varžybose "Šakių mero taurė - 2010". Mūsų miesto tvirtarankiai pasižymėjo tarp varžybose dalyvavusių 60 Lietuvos atstovų.

Geriausiai sekėsi iš Šilutės kilusiam, tačiau jau kelerius metus Klaipėdoje gyvenančiam Mantui Ašmonui. Jis buvo neįveikiamas tarp atstovų iki 75 kg, tiek dešinės, tiek kairės rankos varžybose. Be to, jis tapo ir absoliučiu varžybų nugalėtoju.

Kiti mūsų miesto atstovai - Ingrida Šidlauskienė (iki 65 kg) ir Marius Toleikis (iki 85 kg) iškovojo bronzos medalius.

Dar varžybose dalyvavę du klaipėdiečiai Vaidas Šidlauskas ir Laurynas Gedminas liko be apdovanojimų.

M. Ašmonas pabrėžė, kad šios varžybos buvo tarsi repeticija prieš pasaulio taurės etapą "Nemiroff World Cup 2010", kuris vyks lapkričio 5-6 dienomis dienomis Lenkijoje.

"Tai aukščiausio rango varžybos, kuriose varžosi patys pajėgiausi atletai. Apie varžybų lygį atskleidžia ir prizinis fondas, kuris siekia net 26 tūkstančius JAV dolerių. Šioms varžyboms ruošiuosi itin atsakingai", - "Vakarų ekspresui" sakė M. Ašmonas.