Klaipėdos sambistams - devyni medaliai

Klaipėdos atstovai Jurbarke vykusiame Lietuvos sambo imtynių jaunių čempionate iškovojo krūvą medalių. Vicečempionais tapo Laura Macikaitė (svorio iki 48 kg grupė), Severas Stancikas (iki 65 kg) ir Rokas Garbačauskas (iki 75 kg).

"Iškovotos antros vietos nuteikia optimistiškai, kadangi mūsų sportininkai 3-4 metais jaunesni už savo priešininkus ir tik pirmi metai, kai gali kovoti šioje amžiaus grupėje", - kalbėjo Klaipėdos ekipos treneris Jonas Tilvikas.

Trečiąsias vietas iškovojo Aistis Mačerauskas, Andrej Kravčenko (abu varžėsi svorio iki 48 kg grupėje), Ilja Chafizov (iki 52 kg), Daumantas Bubliauskas (iki 56 kg), Kristijonas Ričkus (iki 70 kg) ir Mindaugas Lengvinas (iki 75 kg).

Sportininkus šioms varžyboms ruošė treneriai Jonas Tilvikas, Mindaugas Raila, Arsenijus Jefišovas ir Dmitrijus Čelpanovas.