Klaipėdos povandenininkų pergalės

Elektrėnuose vykusiose Lietuvos jaunių ir jaunimo plaukimo su pelekais pirmenybėse krūvą medalių iškovojo Klaipėdos "Gintaro" sporto centro auklėtiniai.

Asmeninėse rungtyse po kelis medalius iškovojo Danielius Ščiukinas, Alika Ščerbina, Karolis Daugėla, Aleksandras Saburovas (įvykdė sporto meistro normatyvą), Egidijus Lunskis (200 m su bi pelekais varžybose pagerino sau priklausiusį Lietuvos suaugusiųjų rekordą - 1 min. 43,32 sek.) ir Jevgenija Pronkul (pagerino du Lietuvos suaugusių rekordus: 50 m nėrimas - 18, 26 sek., 100 m plaukimas su pelekais - 44,95 sek.).

Merginų ekipa: A. Ščerbina, J. Pronkul, Laura Vareikaitė ir Agnė Aleksiūnaitė estafečių (4x100 m) varžybose neturėjo lygių, o vaikinai(D. Ščiukin, K. Daugėla, E. Lunskis ir A.Saburov) liko antri.

Balandžio mėnesį Klaipėdos plaukimo su pelekais atstovai varžysis Prahoje vyksiančiame pasaulio taurės etape.