Klaipėdos ledo ritulio derbyje - nervinga dvikova

Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) čempionato Vakarų divizione Klaipėdos "Sadvita“ rezultatu 6:2 (2:1, 0:1, 4:0) nugalėjo Klaipėdos "Skatą–95“ ir į savo sąskaitą įsirašė ketvirtąją pergalę iš eilės,

"Sadvita“ nuo pirmųjų rungtynių minučių perėmė iniciatyvą į savo rankas ir greitai pelnė 2 įvarčius. Paskutinėmis kėlinio sekundėmis rezultatą sušvelnino Deividas Matula.

Tas pats "Skato–95“ puolėjas antrajame kėlinyje rezultatą išlygino ir žaidimas išsilygino. "Sadvitos“ komanda sėkmingai rinko baudos minutes, o dar vieną NLRL rekordą užfiksavo ekipos vartininkas Vadimas Beličenka, kuris rungtynėse iš viso užsidirbo 14 baudos minučių – 10 iš jų už nesportinį elgesį.

Trečiajame kėlinuke labiau patyrę "Sadvitos“ žaidėjai susikaupė ir greitai įgijo neginčijamą persvarą.

Šiose rungtynėse "Sadvita“ užsidirbo net 38 baudos minutes, "Skato–95“ komanda tik 4.

"Sadvita“: Andrejus Novikas - 2, Jurijus Novikovas, Vitas Strazdas, Aidas Krasauskas, Jevgenijus Kuzmičiovas - po 1 įvartį.

"Skatas – 95“: Deividas Matula - 2 įvarčiai.

Vakarų diviziono A-B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Klaipėdos "Sadvita“ 4 4 0 0 0 31:12 12

2. Šiaulių "Ledo linija“ 3 3 0 0 0 28:3 9

3. Klaipėdos "Skatas-95“ 4 2 0 0 2 16:22 6

4. Panevėžio LRK "Olimpas“ 2 1 0 0 1 10:8 3

5. Plungės LRK 3 1 0 0 2 15:20 3

6. Gargždų "Ledžinga“ 3 1 0 0 2 10:17 3

7. Klaipėdos "Kirai“ 3 0 1 0 2 7:15 2

8. Mažeikių "Ledera“ 2 0 0 1 1 5:17 1