Klaipėdos ledo ritulininkai nugalėjo gargždiškius

Nacionalinės ledo ritulio lygos Vakarų diviziono A–B grupėje Gargždų "Ledžinga" priėmė Klaipėdos "Skatą–95" ir pralaimėjo varžovams triuškinamu rezultatu 1:10 (0:2, 1:4, 0:4).

Akivaizdžią persvarą visas rungtynes turėjęs Klaipėdos klubas savo pranašumu leido suabejoti tik antrojo kėlinio pradžioje, kai "Ledžinga" sušvelnino rezultatą iki 1:2.

Vėliau "Skatas–95" išnaudojo tik trečdalį iš susikurtų progų, mat itin gerai žaidė "Ledžingos" vartininkas Sergejus Sedlovskis. Tačiau ir jis neišgelbėjo komandos nuo gausybės įvarčių, mat buvo nuolat paliekamas vienas prieš kelis varžovų komandos žaidėjus.

"Skatas–95" užsitikrino 3 vietą reguliariajame sezone Vakarų divizione ir pateko į pirmąjį Vakarų diviziono komandų penketuką, kuris tęs kovą dėl patekimo į lygos finalinį ketvertą. Likusios dvi pirmojo penketuko vietos laisvos ir į jas pretenduoja net 5 komandos, kurios visos dar turi šansų pratęsti kovą dėl apdovanojimų.

"Ledžinga": Algis Varnelis 1 įvartis.
"Skatas–95": Ervinas Bazevičius 4, Deividas Matula, Lukas Garbonis po 2, Mantas Žiromskis, Maksimas Ušakovas po 1 įvartį.

Vakarų diviziono A-B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Klaipėdos "Sadvita"           9 9 0 0 0   68:18  27
2. Šiaulių "Ledo linija"         8 7 0 0 1   67:9   21
3. Klaipėdos "Skatas-95"         8 5 1 0 2   49:28  17
4. Panevėžio LRK "Olimpas"       9 4 0 0 5   35:38  12
5. Mažeikių "Ledera"             8 3 0 2 3   26:38  11
6. Klaipėdos "Kirai"             7 2 2 0 3   32:26  10
7. Plungės LRK                   8 3 0 1 4   33:41  10
8. Kretingos "Grifai"            8 3 0 0 5   33:26   9