Klaipėdos "Kirų“ pergalė po ledo ritulio spektaklio

Lietuvos ledo ritulio čempionato Vakarų divizione sužaistos dar vienos itin atkaklios rungtynės, kuriose Klaipėdos "Kirai“ tik po pratęsimo 5:4 (0:1, 1:1, 3:2, 1:0) palaužė Plungės ledo ritulio klubo (LRK) pasipriešinimą.

Rungtynėse pranašesni buvo klaipėdiečiai, kurie visas rungtynes atakavo varžovų vartus. Plungės komanda išnaudojo vienintelę progą pirmajame kėlinyje, o vėliau nuolat išsiverždavo į priekį.

Tad Klaipėdos komandai teko nuolat lyginti rezultatą. Lemiamu rungtynių epizodu tapo Plungės puolėjo Alvydo Mickevičiaus įvartis rezultatui esant 3:2 LRK naudai. Rungtynių teisėjas Jurijus Merkutovas įvarčio neįskaitė, traktuodamas, jog nematė įvarčio painioje situacijoje, nors plungiškiai tvirtino, jog ritulys kirto vartų liniją.

"Kirai“ pirmą kartą išsiveržė į priekį tik besibaigiant trečiajame kėliniui, tačiau varžovai greit rezultatą išlygino. Pergalę taikliu smūgiu 2-ąją pratęsimo minutę Klaipėdos komandai išplėšė Vilius Kaušys.

"Kirai“: Vilius Kaušys 2, Pavelas Šalajevas, Sergejus Skurstenas, Olegas Zbarazskis po 1 įvartį.

Plungės LRK: Alvydas Mickevičius 2, Algimantas Zepčiukas, Vaclovas Ruibys po 1 įvartį.

Panevėžio LRK "Olimpas" Šiauliuose nesunkiai 5:0 (2:0, 1:0, 2:0) nugalėjo Vakarų diviziono autsaiderę Klaipėdos "Toro" ekipą.

Uostamiesčio ekipa su burta tik vasario mėnesį, tad pasipriešinti labiau patyrusiems varžovams nesugebėjo.

"Olimpas": Dainius Lukštaraupis, Arūnas Verkelis, Artūras Blažinskas, Dainius Jankauskas, Eugenijus Zapalskis po 1 įvartį.

Vakarų diviziono A-B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Klaipėdos "Sadvita"           4 4 0 0 0   31:12  12
2. Šiaulių "Ledo linija"         3 3 0 0 0   28:3    6
3. Klaipėdos "Skatas-95"         4 2 0 0 2   16:22   6
4. Panevėžio LRK "Olimpas"       4 2 0 0 2   17:12   6
5. Mažeikių "Ledera"             3 1 0 1 1    9:19   4
6. Plungės LRK                   4 1 0 1 2   19:25   4
7. Klaipėdos "Kirai"             4 0 2 0 2   12:19   4
8. Gargždų "Ledžinga"            3 1 0 0 2   10:17   3