Klaipėdos karatistams - 16 aukso medalių

Klaipėdos "Okinavos" karatistai dalyvavo jau antrose nuotoliniu būdu rengiamose Lietuvos karatė kiokušin federacijos kata (technikos demonstravimas) varžybose. Tiesioginėje transliacijoje dalyvavo daugiau nei 250 dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų.

Sporto klubo "Okinava" mokiniai parodė aukštą techniką - net 60 procentų klaipėdiečių iškovojo aukso medalius. Delegavę 26 dalyvius, okinaviečiai pelnė 16 aukso, 8 sidabro ir 2 bronzos medalius.

Pirmąsias vietas iškovojo Marta Ula Šakalytė, Arsenij Djakov, Paulius Zibalis, Urtė Eigirdaitė, Rasa Šeškauskaitė, Emilijus Stoncelis, Nojus Trukšanovas, Elvina Barsteigaitė, Dairidas Samoška, Inga Sadauskienė, Nikas Kvasys, Tautvydas Rutė, Enrikas Puceta, Jonas Beržinis, Rūta Vaicekauskaitė ir Henrikas Toleikis.

Sidabro medaliais pasipuošė Herkus Zibalis, Urtė Kaniavaitė, Urtė Jonauskaitė, Gintautas Saveika, Lukas Akmenskas, Nojus Bundulas, Gustas Razma ir Sergej Dregval.

Bronzos medaliai atiteko Baliui Balčiūnui ir Augustui Kazanavičiui.

Okinaviečiai pasidžiaugė, kad varžybų tikslas - skatinti fizinį aktyvumą namuose bei ruoštis artėjantiems diržų kvalifikacijos egzaminams, varžyboms ir vasaros stovykloms - pasiektas su kaupu.

Artimiausi Klaipėdos karatistų iššūkiai laukia jau birželio 13 d., kai taip pat nuotoliniu būdu tiesiogiai per "Zoom" platformą vyks pirmasis Europos kata čempionatas.

IŠKOVOJO AUKSĄ. Vienas iš varžybų lyderių - Nikas Kvasys.