Klaipėdos karatistai vėl buvo geriausi

Kėdainiuose vykusiame Lietuvos vaikų ir jaunučių karatė kiokušin čempionate, kuriame varžėsi maždaug 300 dalyvių iš 30 skirtingų Lietuvos sporto klubų, tradiciškai lyderiavo klaipėdiečiai: "Shodan" sporto klubo atstovai iškovojo net 27 medalius - po 10 aukso ir sidabro bei 7 bronzos, "Okinavos" sportininkai - tris bronzos medalius.

Nors komandinė taurė nebuvo steigiame, tačiau neoficialioje komandinėje įskaitoje ketvirtus metus iš eilės Klaipėdos "Shodan" mokykla iškovojo pirmąją vietą.

Tarp 1996-1997 metais gimusių karatistų prizines vietas iškovoję sportininkai užsitikrino teisę dalyvauti vasaros pabaigoje Lenkijoje vyksiančiame Europos jaunučių karatė kyokušin čempionate.

Iš "Shodan" atstovų jaunučių (14-16 m.) amžiaus grupėje pirmąsias vietas iškovojo Vilius Lipnickas, Rima Barusaitė, Aušrinė Mažulytė ir Ugnė Daukšaitė. Vicečempionais tapo Ugnius Puplesis, Edgaras Jokubauskas, Gintarė Skučaitė, o bronzos medaliais pasipuošė Skaistė Venckutė, Dovydas Kaubrys ir Oleg Zemlianskij.

Tarp 12-14 metų jaunučių lygių neturėjo Monika Tydikaitė, Gytis Ruzgys, Austėja Arlauskaitė, Laurynas Vaičikauskas, Karolis Butvilas ir Ugnius Knystautas.

Antrąsias vietas iškovojo Adelė Arcimavičiūtė, Aistė Jankauskaitė, Ričardas Drugeika, Jonas Žilinskas, Vilius Bagdonas, Matas Stankus ir Monika Ryžkovaitė. Bronzos medalius pelnė Agnė Bučytė, Lijana Apanavičiūtė, Eimantas Šarkauskas ir Valerija Čuniajeva.

Iš "Okinavos" atstovų bronzos medalius iškovojo Kasparas Karalis, Dominykas Mockus ir Žygimantas Grigalionis.

KOVA. Mažieji karatė kiokušin atstovai demonstravo išmoktą kovos techniką.