Klaipėdos jauniams - nugalėtojų taurė

Marijampolėje vykusiame Lietuvos jaunių (iki 15 metų) sunkumų kilnojimo čempionate po trijų metų pertraukos triumfavo ir komandinę nugalėtojų taurę iškovojo klaipėdiečiai.

Pajūrio komanda surinko 298 taškus bei 8 taškais aplenkė antroje vietoje likusią pirmenybių šeimininkės - Marijampolės komandą. Trečioji pozicija atiteko telšiškiams (253 tšk.).

Čempionais skirtingose svorio grupėse tapo Rokas Pabrėža, Linas Kecorius ir Rokas Šiaulys. Sidabro medaliais pasipuošė Deivydas Norvilas, Einaras Butkus, Armandas Gailius, Povilas Valskis ir Eimantas Rudzinskas. Trečias vietas iškovojo Mantas Varslauskas ir Deividas Survila.

Čempionus ir prizininkus ruošė Klaipėdos sporto centro treneriai: Mantas Žvirblys, Regimantas Norvilas ir Arvydas Bušeckas.

Absoliučiu Lietuvos jaunių čempionu tapo marijampolietis Petras Barauskas.

Artimiausiomis dienomis bus sudaryta Lietuvos 15-mečių rinktinė, kuri pradės pasiruošimą Europos jaunių čempionatui, vyksiančiam rugsėjo 1-10 dienomis Klaipėdoje.

GERIAUSIEJI. Klaipėdos komanda su nugalėtojų taure.