Klaipėdos boksininkams - 7 medaliai

Savaitgalį Vilniuje vykusiame Lietuvos vyrų ir moterų bokso čempionate puikiai pasirodė Klaipėdos miesto sporto centro boksininkai, treniruojami Eugenijaus Vaitkaus ir Antano Skripkausko - iškovoti net septyni medaliai: po tris aukso ir bronzos bei vienas sidabro.

Vyrams pavyzdį parodė dailiosios lyties atstovės - jų sąskaitoje net keturi medaliai.

17-metė Kristina Rimkutė neturėjo lygių tarp svorio per 81 kg grupės dalyvių. Ji Lietuvos čempione tapo antrus metus paeiliui.

Bartautė Barišauskaitė tapo Lietuvos vicečempione (iki 64 kg). Bronzos medalius iškovojo jaunos ir perspektyvios boksininkės - Laura Jonauskaitė (iki 64 kg) ir Simona Balsaitė (iki 75 kg).

Kaip jau buvo rašyta anksčiau, šiemet vyrai kovojo pagal pasikeitusias taisykles - be šalmų.

Nuožmiose finalinėse kovose aukštą meistriškumą demonstravo Klaipėdos sportininkai Gytis Vaitkus ir Mantas Balčiauskas, kurie iškovojo aukso medalius.

Sausakimšoje Vilniaus edukologijos universiteto salėje Edgarui Skurdeliui, praėjusių metų Europos čempionato prizininkui, trečią čempionatą iš eilės nepavyko nugalėti Gyčio Vaitkaus (iki 60 kg). Mantas Balčiauskas (iki 75 kg) po įtemptos kovos vienu tašku nugalėjo Paulių Petronį - Europos studentų čempionato prizininką ir praėjusių metų Lietuvos čempioną.

Boksininkas Vladimiras Lepiochinas (iki 52 kg) pusfinalyje patyrė pralaimėjimą ir iškovojo bronzos medalį.

Visi čempionai: G. Vaitkus, M. Balčiauskas ir K. Rimkutė, išsikovojo vietas Lietuvos nacionalinėje bokso rinktinėje.

Čempionate taip pat dalyvavo, tačiau medalių neiškovojo Dominyka Prakapaitė (iki 64 kg), Vytautas Ančerys (iki 69 kg), Sigitas Galdikas (iki 81 kg), Artūras Gelžinis (iki 91 kg) bei Mindaugas Ročkus (per 91 kg).