Klaipėdos "Baltai" - Lietuvos čempionai

Jonavoje vykusiose Lietuvos mažojo futbolo čempionato trylikamečių finalinėse varžybose triumfavo Klaipėdos futbolo mokyklos komanda "Baltai", treniruojama Rimanto Skersio.

Iš 48 ekipų, pradėjusių šį čempionatą, puikiai visą sezoną rungtyniavę jaunieji uostamiesčio futbolininkai ir finalinėse varžybose liko nenugalėti.

Pirmose rungtynėse 7:2 įveikta Panevėžio futbolo akademija 7:2, antrose net 9:1 sutriuškintas Kuršėnų sporto mokyklos penketukas, trečiose - lygiosiomis - 3:3 sužaista su Jonavos KKSC komanda.

Galutinėje įskaitoje klaipėdiečiai surinko 7 taškus ir tapo 2012 m. Lietuvos čempionais.

Antrąją vietą užėmė Panevėžio futbolo akademija (6 tšk.), bronzos medaliais pasidabino Jonavos kūno kultūros ir sporto centras (4 tšk.).

Pasak pergalių kalvio Rimanto Skersio, pagrindinė sėkmės priežastis – ilgas atsarginių žaidėjų suolelis. Puikiai rungtyniavo ne tik pagrindinis penketukas, bet ir visi likusieji žaidėjai.

Geriausiu čempionato puolėju pripažintas Artūr Seražidenov. Finalinių varžybų geriausias komandos žaidėjas – Domantas Putrius.

Be šių žaidėjų Lietuvos čempionais dar tapo Ainis Vilavičius, Denis Kirilenko, Artiom Nikulin, Vincentas Šarkauskas, Lukas Lubauskas, Arnas Puzinas ir Ernestas Albrikas.

R. Skersiui treniruojant ekipą talkino treneriai Rimantas Vilavičius ir Leonardas Lukavičius.