Klaipėdoje žibėjo "Mūsų viltys"

Antrąsias vietas skirtingose svorio grupėse iškovojo Andrius Mažeika (iki 76 kg) ir Denisas Nedaboras (Denis Nedabor, iki 100 kg). Ant trečiojo prizininkų pakylos laiptelio kopė Vadimas Babuškinas (Vadim Babuškin, iki 35 kg), Andrejus Maksimovas (Andrej Maksimov, iki 46 kg) ir Dovydas Bušeckas (iki 58 kg).
Be lietuvaičių varžėsi svečiai iš Vokietijos, Lenkijos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Vengrijos, Slovakijos ir Baltarusijos. Taip pat varžytis planavo, bet į varžybas neatvyko švedai, suomiai ir graikai.
VARŽYBŲ AKIMIRKA. Turnyrą puošė atkaklios, efektingos ir gražios dvikovos.
Egidijaus JANKAUSKO nuotr.

Klaipėdoje vykusiame penkioliktajame jaunių (12-17 metų) tarptautiniame laisvųjų imtynių turnyre "Mūsų viltys", kuriame varžėsi beveik 200 atletų iš 9 šalių, klaipėdiečiai iškovojo penkis medalius.

Antrąsias vietas skirtingose svorio grupėse iškovojo Andrius Mažeika (iki 76 kg) ir Denisas Nedaboras (Denis Nedabor, iki 100 kg).

Ant trečiojo prizininkų pakylos laiptelio kopė Vadimas Babuškinas (Vadim Babuškin, iki 35 kg), Andrejus Maksimovas (Andrej Maksimov, iki 46 kg) ir Dovydas Bušeckas (iki 58 kg).

Be lietuvaičių varžėsi svečiai iš Vokietijos, Lenkijos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Vengrijos, Slovakijos ir Baltarusijos.

Taip pat varžytis planavo, bet į varžybas neatvyko švedai, suomiai ir graikai.