Klaipėdietis triumfavo Lenkijoje

Klaipėdoje sportinį kelią pradėjęs Sergejus Maslobojevas, dar žinomas "Kuvaldos" pravarde, triumfavo Lenkijoje vykusiame "Bigger's Better 17" bokso turnyre.

Klaipėdiečiui atiteko 15 tūkst. JAV dolerių (apie 41 tūkst. litų) ir kelialapis į turnyro superfinalą, kuris vyks Latvijoje, gruodžio 14 dieną.

25-erių S. Maslobojevas Lenkijoje įveikė tris priešininkus: pirmojoje kovoje palaužė lenką Alexejų Mogylewskį, pusfinalyje - įveikė vokietį Konstantiną Airichą, finale - lenką Wojciechą Jastrzebskį.

Daug emocijų kelianti buvo pusfinalio dvikova, kurioje vokietis tęsė kovą nepaisydamas kraujuojančio prakirsto skruosto.

Tiesa, be randų ir apibrozdinimų neapsiėjo ir S. Maslobojevas, kuris „Bigger's Better" turnyre per savo karjerą dalyvavo jau trečią kartą.

Prieš metus jį burtai jau pirmoje kovoje suvedė su būsimu čempionu Constantino Bejenaru ir klaipėdietis pralaimėjo. Analogiška situacija susiklostė ir Vilniuje vykusiame turnyre, tuomet jis kovoje pralaimėjo būsimam čempionui latviui Konstantinui Gluhovui.

Šįkart didžiulis užsispyrimas ir noras padėjo užkopti ant aukščiausiojo prizininkų pakylos laiptelio. Tikslui pasiekti nesutrukdė net trylikos valandų kelionė į turnyrą automobiliu bei prieš dvi savaites Europos kikbokso čempionate Turkijoje patirta kojos trauma. Tuomet jis negalėjo kautis senojo žemyno finale ir tapo vicečempionu.

S. Maslobojevas kovos menų paslapčių mokėsi Klaipėdoje - sporto klube "Muay thai imperija", nuolat gynė klaipėdos garbę, tačiau jau porą metų jis gyvena, sportuoja ir vaikus treniruoja Vilniuje.

Jo iškovotų titulų sąrašas itin ilgas. Vieni iš svarbiausių titulų: pasaulio sunkiasvorių kikbokso čempionas, Europos sunkiasvorių kovų be taisyklių čempionas, Lietuvos kovų be taisyklių čempionas, Baltijos šalių Tailando bokso (Muay Thai) čempionas, "King of Kings K-1 Europe GrandPrix 2011 Vilnius" nugalėtojas, Europos kikbokso vicečempionas.