Klaipėdietis - Lietuvos biliardo čempionas

Klaipėdietis Arvydas Špogis tapo Lietuvos dinaminės piramidės biliardo čempionu. Mūsiškis Vilniuje vykusiose pirmenybėse pranoko 31 biliardo meistrą.

Pajūrio biliardo asas 4:2 palaužė daugkartinį šalies čempioną Aleksandrą Isajenko, pusfinalyje 4:0 įveikė Levandą Arsimavičių ir finale 4:0 nugalėjo Aliką Nadirovą.

Pirmenybėse taip pat varžėsi žinomi biliardo atstovai: daugkartinis Lietuvos biliardo čempionas Genadijus Lapačenko, taip pat Valerijus Ivanovas ir Konstantin Pčelin.

"Šįkart mane lydėjo sėkmė. Buvo mano diena, viskas ėjo lyg iš natų", - VE.lt džiaugėsi A. Špogis.

Kitas varžybose dalyvavęs Klaipėdos atstovas Regimantas Žėkas iškovojo penktąją vietą.

Jau spalio 23 dieną Klaipėdos "Honolulu" boulinge - sporto bare vyks biliardo pirmenybės dėl "Vakarų ekspreso" taurės.