Klaipėdietei Marijai Brejevai iki medalio pritrūko truputį sėkmės

Bergamo mieste (Italija) šį savaitgalį baigėsi Tarptautinės čiuožimo sąjungos (ISU) kalendorinės dailiojo čiuožimo varžybos „IceLab International Cup 2019“.

Jaunių merginų grupėje dalyvavo trys Lietuvos atstovės - Agnė Ivanovaitė, Marija Brejeva bei Meda Variakojytė, o jaunimo merginų tarpe - Jogailė Aglinskytė.

Trenerės Loretos Vitkauskienės auklėtinė Agnė Ivanovaitė surinko 97,31 taško bei tarp 37-ių dalyvių pelnė sidabro medalį. Nugalėjo Belgijos atstovė Giulija Castorini, surinkusi 98,72 taško.

Šiek tiek sėkmės iki pjedestalo pritrūko trenerės Editos Dvarionienės treniruojamai čiuožėjai, klaipėdietei Marijai Brejevai, kuri surinkusi 86,28 taško užėmė 4-ą vietą (po trumposios programos buvo 2-oje vietoje)

Dar viena Lietuvaitė Meda Variakojytė (trenerė Indrė Paulaitienė) neatlaikiusi jaudulio, trumpojoje programoje užėmė 35-ąja vietą, tačiau puikiai pasirodžiusi laisvojoje programoje ši sportininkė užėmė 15-ą vietą, taip bendroje turnyrinėje lentelėje pakildama į 24-ą vietą. Pažymėtina, jog Meda pagal taškus už techniką buvo 7-oje pozicijoje - aukščiau, nei jau minėta Marija Brejeva (9-a)

Jaunimo merginų grupėje tarp 29-ių sportininkų Jogailė Aglinskytė užėmė 14 -ą vietą (116,81 tšk.). Nugalėtoja tapo Austrijos atstovė Olga Mikutina.