Klaipėdiečių medaliai Izraelyje

Izraelyje, Haifos mieste, vykusiose tarptautinėse dziudo ir sambo tarptautinėse varžybose tarp laureatų skambėjo ir klaipėdiečių pavardės.

Dziudo tarptautiniame festivalyje svorio iki 42 kilogramų varžybose pagirtinai kovojo klaipėdietis Artiomas Šamovas. Jis įveikė Graikijos atstovą ir du Izraelio sportininkus, tačiau kovoje dėl išėjimo į finalą paskutinėmis sekundėmis turėjo pripažinti Gruzijos atstovo pranašumą. Kovoje dėl trečios vietos Artiomas įveikė dar vieną Izraelio atstovą ir iškovojo bronzos medalį.

Dieną prieš šias varžybas vyko ir tarptautinis sambo turnyras, kuriame pirmą vietą svorio iki 68 kg varžybose iškovojo Aidanas Brazauskas. A. Šamovas, dalyvavęs tarp svorio iki 40 kg dalyvių, taip pat iškopė į finalą, tačiau čia nusileido Izraelio atstovui ir pelnė sidabro medalį.

Klaipėdos sportininkus varžyboms ruošė treneriai Jonas Tilvikas ir Mindaugas Raila.