Klaipėdiečiams - kelialapiai į Europos čempionatą

Vilniuje vykusiame Lietuvos jaunių (16-18 m.) karatė kiokušin čempionate Klaipėdos "Shodan" mokyklos atstovai iškovojo net 17 medalių - 4 aukso, 2 sidabro, ir 11 bronzos.

Laureatai pelnė kelialapius į Europos čempionatą, kuris balandžio 17-18 d. vyks Lenkijos sostinėje Varšuvoje.

Čempionais skirtingose svorio grupėse tapo Vilius Lipnickas (iki 55 kg), Monika Ryžkovaitė (per 65 kg), Laurynas Vaičikauskas (iki 70 kg), Ugnius Knystautas (iki 75 kg).

"Čempionišką charakterį demonstravo Monika Ryžkovaitė. Ji likus savaitei iki varžybų patyrė piršto traumą ir situacija buvo tikrai komplikuota. Nepaisant to, Monika ryžosi dalyvauti varžybose ir net tapti čempione", - didžiavosi savo auklėtine "Shodan" klubo prezidentas Lukas Kubilius.

Taip pat jis gyrė J. Urboną, kovojusį su net 10 kg sunkesniais varžovais.

Vicečempionai Monika Tydikaitė (iki 60 kg) ir Julius Urbonas (per 75 kg).

Bronzos medalius iškovojo Rugilė Špakauskaitė, Agnė Bučytė, Adelė Arcimavičiūtė, Laura Pikturnaitė, Akvilė Laučytė, Arvydas Rubinas, Olegas Zemlianskis, Edvinas Juozaitis, Ugnius Puplesis ir Gytis Ruzgys. Kata rungtyje (technikos demonstravimas) trečiąją vietą iškovojo Ugnė Daukšaitė.

Lietuvos jaunių ir jaunučių rinktinės treneris bei "Shodan" mokyklos vadovas L. Kubilius pastebi, kad nepaisant augančios konkurencijos ir meistriškumo pavyksta vis gerinti rezultatus ir pastaraisiais metais dominuoti ir jaunių amžiaus grupėje.