Klaipėdiečiai universiadoje iškovojo medalius

Šendžene (Kinija) vykstančiose 26-osiose pasaulininėse studentų vasaros žaidynėse (universiadoje) sidabro medalį iškovojo Klaipėdos sunkiosios atletikos sporto klubo auklėtinis Aurimas Didžbalis bei klaipėdietė sprinterė Lina Grinčikaitė.

Svorio kategorijos iki 94 kg sunkiaatlečių varžybose A. Didžbalis dvikovėje surinko 387 kg (išrovė 180 kg, išstūmė 207 kg) ir užėmė antrąją vietą. Jį aplenkė tik rusas Andrejus Demanovas (390 kg, 177+213).

Lengvosios atletikos varžybų merginų 100 m bėgimo varžybų finale nugalėtojos titulą gynusi 24-erių metų L. Grinčikaitė nuotolį įveikė per 11,44 sek. ir iškovojo bronzos medalį. Čempione tapo jamaikietė Kerė Rasel (Carrie Russell, 11,05 sek.), antą vietą užėmė Ukrainos atstovė Chrystyna Stuy (11,34 sek.).