Klaipėdiečiai tęsia kovą dėl LSKL ketvirtfinalio

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) pirmenybėse Klaipėdos universiteto (KU) krepšininkai savo žiūrovų akivaizdoje po pratęsimo rezultatu 96:92 (14:18, 27:22, 22:26, 20:17, 13:9) palaužė LSKL I vaikinų grupės debiutantus Vilniaus universiteto (VU) atstovus.

Tiesa, VU turėjo šansų išplėšti pergalę - dažniau 3-5 taškais buvo priekyje, o iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 3 minutėms dar pirmavo 79:74.

Netrukus po porą atakų surezgė Deividas Anužis ir Tadas Maželis ir rezultatas tapo lygus - 83:83.

KU paskutinei ketvirtojo kėlinio atakai dar turėjo 27 sekundes, tačiau Ignas Razutis prarado kamuolį ir teko žaisti pratęsimą.

Per papildomą laiką aikštės šeimininkai jau buvo tikslesni ir savo sirgalius pradžiugino pergale.

KU ekipai Ignas Razutis pelnė 24 taškus, Modestas Kumpys - 17 (10 atk. kam.), Tadas Maželis - 16, Deividas Anužis - 13 tšk.

VU ekipoje išsiskyrė Arnas Butkevičius, surinkęs 22 taškus, Paulius Macijauskas pridėjo 19, Laurynas Jacevičius - 16 tšk.

"Tai buvo įtemptos ir banguotos rungtynės, tačiau šįkart mūsų studentai parodė charakterį ir išplėšė pergalę. Negaliu neigti, ir sėkmė šįkart buvo mūsų pusėje", - iškart po dvikovos sakė KU treneris Dainius Miliūnas.

Po šios pergalės KU (8 pergalės, 8 pralaimėjimai) išsaugojo galimybes patekti į finalinę ketveriukę.

Lieka vienas nežinomasis

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) pirmenybėse, iki reguliaraus čempionato pabaigos likus vos dviem turams, aiškėja finalinio ketverto dalyviai. Jau anksčiau vietą atkrentamosiose varžybose užsitikrino daugkartiniai LSKL ir Europos čempionai - Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai (13 pergalių, 3 pralaimėjimai).

Iš geriausiųjų ketveriukės šansų iškristi beveik nebeturi po 11 pergalių į savo sąskaitas įsirašę Šiaulių universiteto (ŠU) ir Mykolo Romerio universiteto (MRU) atstovai.

Taigi, belieka vienas realus kelialapis į atkrentamąsias varžybas, dėl kurio dar nuožmiai gali pasikauti Lietuvos edukologijos universiteto (LEU, 9 pergalės, 7 pralaimėjimai), Vilniaus universiteto (VU), Klaipėdos universiteto (KU) ir  Lietuvos kūno kultūros akademijos (LKKA, visos trys šios komandos yra iškovojusios po 8 pergales ir tiek pat kartų suklupo) studentai.

Kitos LSKL dvikovos

Po pirmojo Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) pirmenybių rato lyderiavę Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) krepšininkai toliau barsto taškus - suklupo jau penktąjį kartą paeiliui.

Šįkart juos Vilniuje, jų pačių arenoje, net 34 taškų skirtumu - 98:64 (17:15, 18:26, 28:8, 35:15) palaužė svečiai iš Kauno technologijos universiteto (KTU).

Mykolo Romerio universiteto (MRU) krepšininkai išvykos rungtynėse net 55 taškų skirtumu - 123:68 (24:19, 31:18, 29:19, 39:12) be gailesčio sutriuškino absoliučius lygos autsaiderius, dar šį sezoną nė vienos pergalės neiškovojusius Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) studentus.

LSKL lyderiai Vytauto Didžiojo universiteto (VDU, 13 pergalių, 3 pralaimėjimai) studentai išvykoje turėjo vargo su priešpaskutinėje pozicijoje esančiais Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU, 5 pergalės, 11 pralaimėjimų) atstovais. VDU pergalę šventė rezultatu 96:79 (31:28, 23:22, 18:16, 24:13).

Šiaulių universiteto (ŠU) krepšininkai namuose itin rezultatyviose rungtynėse 18 taškų skirtumu - 114:96 (27:16, 41:29, 21:23, 25:28) nugalėjo Lietuvos kūno kultūros akademijos (LKKA) studentus.

LSKL I vaikinų grupės turnyrinė lentelė po XVI turo kovų (žaista rungtynių, pergalės, pralaimėjimai, taškai):