Klaipėdiečiai skynė pergales Lenkijoje ir Šiauliuose

Klaipėdos laisvųjų imtynių atstovai per pastarąsias dienas skynė laurus Šiauliuose vykusiose jaunių pirmenybėse ir Lenkijos tarptautiniame jaunimo turnyre. Klaipėdos vardas skambėjo tarp 13 skirtingų šalių atstovų.

Lenkijos turnyre, kuriame varžėsi 13 skirtingų šalių atstovai, mūsiškiams pavyko iškovoti dvi trečiąsias vietas.

Svorio iki 66 kg grupėje tarp 30 dalyvių sužibėjo Arnas Draugelis. Jis iškovojo penkias pergales: įveikė graiką, lenką, ukrainietį ir du latvius bei patyrė vieną pralaimėjimą prieš Lenkijos atstovą.

Dar bronzos medaliu pasipuošė svorio iki 120 kg grupėje kovojęs Jonas Rudavičius. Jis tris kovas laimėjo (įveikė slovaką, rumuną ir lenką) ir kartą suklupo (nusileido lenkui).

Į Šiauliuose vykusias jaunių pirmenybes dėl lėšų stokos vyko tik viena Klaipėdos komanda - 9 sportininkai.

Klaipėdiečiai varžėsi tarp daugiau nei 100 jaunųjų atletų iš Vilniaus, Kauno, Kelmės, Raseinių, Pagėgių, Šiaulių, Vilkaviškio ir Radviliškio. Iš šių varžybų klaipėdiečiai parsivežė 5 medalius.

Pirmąsias vietas iškovojo Emilis Rekašius (iki 42 kg) ir Simas Petrutis (iki 63 kg). Ant antrojo prizininkų pakylos laiptelio kopė Gytis Balčys (iki 100 kg), ant trečiojo - Erikas Stankejevas (iki 42 kg) ir Andrej Samoilov (iki 54 kg).

Per varžybų atidarymą buvo apdovanoti geriausi treneriai - pirma vieta skirta klaipėdiečiui Olegui Voitechovskiui, antroji - Jonui Jurkynui iš Vilkaviškio, trečioji - Renatui Dijokui iš Šiaulių.