Klaipėdiečiai - žaidynių nugalėtojai

Tiek Klaipėdos graikų-romėnų, tiek laisvųjų imtynių atstovai tapo Lietuvos jaunių žaidynių nugalėtojais.

Graikų-romėnų imtynių varžybose dalyvavo 197 jaunieji imtynininkai iš 24 savivaldybių. Klaipėdos miestas, surinkęs 262 taškus, aplenkė antroje vietoje likusią Vilniaus miesto komandą bei trečioje vietoje likusią Panevėžio miesto komandą.

Trenerių konkurse taip pat triumfavo Klaipėdos atstovas Artūras Ševelkovas (343,25 tšk.).

Laisvųjų imtynių varžybose varžėsi 196 dalyviai. Klaipėdiečiai, surinkę 224,5 taško ir aplenkę Kauno bei Vilniaus komandas, tapo čempionais. Trenerių konkurse klaipėdietis Vytautas Baltuonis (219 tšk.) užėmė trečią vietą.

Kadangi Klaipėdos miestui buvo leista suburti tik po vieną komandą tarp sportininkų ugdymo centrų Klaipėdos miesto "Viesulo" sporto centras (direktorius E. Klimas) iškovojo trečiąją vietą.

Iš viso klaipėdiečiai iškovojo 10 medalių. Nugalėtojais tapo Vladimiras Prodousas, Artūras Škeliovas, Andrejus Maksimovas, Artemijus ir Romanas Chomikai. Sidabro medaliais pasipuošė Nikita Vasiljevas ir Deividas Jokšas, o bronzą iškovojo Aleksas Stankauskas, Lukas Urbonas ir Erikas Stankejevas.

ČEMPIONAs. Andrejus Maksimovas (raudona apranga) guldė vieną po kito varžovus.