Klaipėdiečiai - pajėgiausi sunkiaatlečiai

Klaipėdos universiteto sunkiaatlečiai - pajėgiausi tarp šalies universitetų atstovų. Tai klaipėdiečiai įrodė Kaune vykusiame Lietuvos studentų sunkumų kilnojimo čempionate, kuriame pranoko penkias Lietuvos universitetų komandas.

Geriausiai sekėsi Europos jaunimo prizininkui Mariui Mickevičiui. Šis Klaipėdos universiteto (KU) studentas tapo ne tik svorio iki 94 kg grupės čempionu, bet ir iškovojo absoliutaus varžybų nugalėtojo titulą.

Jis rovimo veiksmu iškėlė 150 kg ir išstūmė 180 kg sveriančias štangas (dvikovės rezultatas - 330 kg).

Svorio iki 85 kg grupėje dominavo kitas mūsų miesto atstovas Sergėjus Smirnovas (dvikovės rezultatas - 265 kg). Antras liko Deividas Strazdas (LKKA, 260 kg), trečias - Rokas Olendra (KU, 256 kg).

Tarp atletų iki 105 kg nugalėtoju tapo Algimantas Trajanauskas (KU, 341 kg), antras liko sau neįprastoje svorio grupėje kovojęs pasaulio jaunimo čempionas Aurimas Didžbalis (KU, 330 kg).

Tarp sunkiausiųjų atletų (per 105 kg) neįveikiamas buvo Vincas Šlevinskis (KU, 351 kg), antras liko Linas Kvietkauskas (KU, 322 kg).

Komandinėje įskaitoje klaipėdiečiai surinko 2474 taškus, antri liko 2258 taškus surinkę šeimininkai - Kauno kūno kultūros akademijos auklėtiniai, treti - Vilniaus universiteto studentai - 1700 tšk.

Klaipėdos universiteto studentai sudaro Lietuvos rinktinės pagrindą. Didžioji daugumą šių nugalėtojų ir prizininkų šiuo metu intensyviai ruošiasi Europos sunkiosios atletikos čempionatui, kuris vyks balandžio 11-17 dienomis Rusijoje, Kazanės mieste.