Kanojininkas J.Šuklinas ir baidarininkas I.Navakauskas universiadoje iškopė į finalus

Kazanėje (Rusija) vykstančių 27-ųjų pasaulinių studentų vasaros žaidynių (universiados) vaikinų vienviečių kanojų varžybų 200 m distancijoje antrajame atrankos plaukime šeštadienį Lietuvos atstovas Jevgenijus Šuklinas finišavo pirmas ir pateko į finalą.

27-erių metų Londono olimpinių žaidynių vicečempionas nuotolį įveikė per 41,609 sek.

Tiesiogiai į pirmadienį vyksiantį finalą pateko 1-3 vietas dviejuose atrankos plaukimuose užėmę irkluotojai. Likę sportininkai dalyvaus pusfinalyje.

Kelialapį į finalą pelnė ir baidarę irkluojantis Ignas Navakauskas. 23-ejų metų lietuvis laimėjo pirmąjį atrankos plaukimą (35,682 sek.).

Tiesiogiai į finalą pateko trijų atrankos plaukimų nugalėtojai.