Kalnų slidininkė Lindsay Vonn iškovojo 48-ąją pergalę pasaulio taurės varžybose

Šveicarijoje vykstančių pasaulio kalnų slidinėjimo taurės varžybų moterų dvikovės - greitojo leidimosi ir slalomo - varžybas penktadienį laimėjo šio sezono lyderė amerikietė Lindsay Vonn - 2 min. 28,35 sek.

27 metų sportininkė po pirmosios rungties - greitojo leidimosi - buvo pirma, o slalomo rungtyje užėmė penktąją vietą.

Iš 53 sportininkių klasifikuotos 33.

L. Vonn iškovojo 48-ąją pergalę pasaulio taurės varžybose. Pagal pergales ją lenkia tik austrė Annemarie Moser-Proell (62 pergalės) ir šveicarė Vreni Schneider (55).

Paaulio taurės varžybų bendrojoje įskaitoje po 19 rungčių iš 39 pirmaujanti L. Vonn dabar turi 1070 taškų. Antrąją vietą su 768 taškais užima slovėnė Tina Maze. Trečioje vietoje - austrė Marlies Schild, surinkusi 548 taškus.