Jono Valančiūno ekipa namie pranoko "Magic"

Kyle'as Lowry ir DeMaras DeRozanas pelnė pusę Toronto „Raptors“ (31-25) komandos taškų, o jų vedama ekipa Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė antrąją pergalę iš eilės.

Jono Valančiūno atstovaujamas klubas savo žiūrovų akivaizdoje 105:90 (19:14, 25:27, 36:24, 25:25) palaužė Orlando „Magic“ (17-41) komandos krepšininkus.

Rungtynių lūžis įvyko po ilgosios pertraukos, kuomet Terrence'as Rossas trečiąjį kėlinį pradėjo aštuoniais taškais paeiliui, DeMaras DeRozanas pridėjo keturis bei 12:5 spurtavusi Kanados ekipa įgijo dviženklę persvarą (56:46).

Įpusėjus trečiajam ketvirčiui „Magic“ galvos skausmu tapo nesustabdomai rungtyniavęs Kyle'as Lowry – įžaidėjas antrojo kėlinio dalyje pataikė keturis tolimus metimus, per pusseptintos minutes surinko 17 taškų ir „Raptors“ susikrovė įtikinamą pranašumą (80:65).

Sėkmingai rungtynių eigą kontroliavę aikštės šeimininkai ketvirtojo kėlinio viduryje surengė kelias rezultatyvias atakas, įgijo rekordinę – 18 taškų persvarą (97:79) ir likusi ketvirčio dalis tebuvo formalumas.

21 metų 211 cm ūgio Valančiūnas rungtynes pradėjo starto penkete, aikštėje praleido 28 minutes, pasižymėjo 7 taškais (1/2 dvitaškių, 5/7 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 6 sykius suklydo, 5 kartus prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.

„Raptors“ įtikinamai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (47 prieš 32), tačiau daugiau nei dvigubai dažniau klydo (23 prieš 9).

„Raptors“: Kyle'as Lowry 28, DeMaras DeRozanas 24, Terrence'as Rossas 16, Amiras Johnsonas 12, Greivisas Vasquezas 10, Jonas Valančiūnas 7.

„Magic“: Tobiasas Harrisas 28, E'Twaunas Moore'as 16 (6/12 dvit.), Nikola Vučevičius 11 (4/12 dvit.), Victoras Oladipo 11 (2/10 dvit.), Kyle'as O'Quinnas 10, Jameeras Nelsonas 9.