Jonavoje ketvirtoji iš eilės „Neptūno-Akvaservis“ pergalė

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (4-1) iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai svečiuose 74:72 (19:29, 16:18, 22:10, 17:16) palaužė „Jonavos“ (1-3) krepšininkus.

Klaipėdiečiai į duobę įkrito antroje pirmojo ketvirčio dalyje, kuomet „Jonava“ spurtavo 11:2 bei įgijo 9 taškų persvarą – 19:28.

Klaipėdiečiai antrajame kėlinyje po Herkaus Kumpio ir Klaido Metrikio baudų metimų buvo priartėję prie šeimininkų iki 4 taškų (34:38). Arminas Kleišys ir Amisi Kapinga pelnė po 4 taškus ir klaipėdiečių deficitas pasiekė 11 taškų (35:46) .

Per pirmąją mačo dalį uostamiesčio ekipai nesisekė kova dėl atšokusių kamuolių – „Jonavos“ krepšininkai puolime atsikovojo net 11 kamuolių, tuo tarpu „Neptūnas-Akvaservis“ tik 2.

Trečiasis ketvirtis lygiu žaidimu, tačiau įpusėjus kėliniui Nojus Mineikis pataikė tris tritaškius, vieną pridėjo Dovydas Romančenko ir klaipėdiečiai įgijo minimalią persvara (57:56).

Per paskutines 100 sek. vyko atkakli kova, Vytautas Šarakauskas su Ian Gardener apsikeitė tolimais metimais, kitoje atakoje Vytautas Šarakauskas pridėjo dvitaškį ir klaipėdiečiai šventė ketvirtą pergalę iš eilės 74:72.

Kitą mačą uostamiesčio ekipa žais šeštadienį, kuomet 16 val. išvykoje stos į mūšį su pralaimėjimo nepatyrusią Šilutės „Šilutę“.

„Neptūnas-Akvaservis“: Deividas Rasys 15, Nojus Mineikis 13 (4/7 trit.), Klaidas Metrikis 12 (7 atk. kam.), Vytautas Šarakauskas 9 (8 atk. kam.)

„Jonava“: Kahlil Thomas 16 (8 atk. kam.), Amisi Kapinga 11, Martynas Pacevičius 10.