J. Dumašiaus karjeros rungtynės pažymėtos „Neptūno-Akvaservis“ triumfu

Jonas Dumašius sužaidė rezultatyviausią ir naudingiausią karjeros mačą, o tris ketvirčius tritaškio metimo varžovams neleidęs įmesti Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (4-3) iškovojo ketvirtąją pergalę šį sezoną.

Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai namuose 85:65 (12:16, 28:15, 22:16, 23:18) Joniškio „Delikateso“ (2-5) ekipą.

J. Dumašius pergalingame mače varžovams atseikėjo 23 taškus bei surinko 25 naudingumo balus. Ankstesni gynėjo rekordai buvo 22 taškai bei 18 efektyvumo balų, surinkti 2007-ųjų lapkričio 4-ąją, dvikovoje su „Žalgirio“ dubleriais.

Šiandien gynėjas per 24 minutes pelnė 23 tašką (6/12 dvit., 3/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Puikią gynybą demonstravę klaipėdiečiai pirmąjį tritaškį varžovams leido įmesti 32-ąją mačo minutę.

Iš viso „Delikatesas“ šiame susitikime realizavo 2 tolimus metimus iš 16 (12 proc.), tuo metu Klaipėdos krepšininkai – 9 iš 20 (45 proc.).

Uostamiesčio krepšininkai galingai pasirodė ir kovoje po krepšiu, kovą dėl atšokusių kamuolių laimėdami 43-30.

Puolime strigęs „Neptūnas-Akvaservis“ per pirmąjį susitikimo kėlinį pelnė 12 taškų (12:16), tačiau užsikūrė antrajame ketvirtyje. Prieš ilgąją pertrauką klaipėdiečiai spurtavo 17:6 bei įgijo 9 taškų pranašumą.

Per paskutines 100 trečiojo kėlinio sekundžių uostamiesčio krepšininkai pelnė 7 taškus be atsako bei persvarą padidino iki 15 taškų (62:47).

Lemiamas ketvirtis tebuvo formalumas. Likus pustrečios minutės iki susitikimo pabaigos, po J. Dumašiaus dvitaškio, „Neptūnas-Akvaservis“ įgijo rekordinę 21 taško persvarą (80:59).

Kitą susitikimą uostamiesčio ekipa žais lapkričio 2-ąją, kuomet namuose priims Tauragės krepšininkus.

„Neptūnas-Akvaservis“: Jonas Dumašius 23 (3/3 trit., 25 naud. bal.), Ignas Ramašauskas 14 (7/9 dvit., 6 atk. kam.), Vytautas Šarakauskas 10, Klaidas Metrikis 9 (9 atk. kam.).

„Delikatesas“: Rytis Biliartas ir Šarūnas Beniušis – po 17, Rytis Pipiras 10.