Iš Elektrėnų - su visų spalvų medaliais

Elektrėnuose vykusiame Lietuvos dziudo jaunimo (U-21) čempionate visų spalvų medalius iškovojo Klaipėdos "Viesulo" sporto centro auklėtiniai.

Pirmenybėse varžėsi bemaž 200 dziudo atstovų iš įvairių Lietuvos miestų.

Iš klaipėdiečių geriausiai sekėsi mūsų sunkiasvoriui Ignui Puškoriui. Jis visas kovas laimėjo vertinimais "ipon" (sportininkų terminais kalbant - švari pergalė) ir iškovojo čempiono titulą.

Sidabro medaliu pasipuošė Daniilas Šarajus. Trečiąsias vietas iškovojo Maksimas Jakovlevas, Pavelas Korovinas ir Audra Norvilaitė.

"Maksimas Jakovlevas kovojo didesnio svorio kategorijoje. Mat jaunimo grupėje mažiausio svorio kategorija - iki 60 kilogramų, o Maksimas prieš porą savaičių tapo jaunių iki 50 kilogramų čempionu", - situaciją komentavo "Viesulo" sporto centro treneriai Jonas Tilvikas ir Andrius Mikėnas.