"Heat" krepšininkai išlygino NBA finalo serijos rezultatą

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato šeštosiose finalo rungtynėse antradienį Rytų konferencijos nugalėtoja "Miami Heat" komanda namuose po pratęsimo 103:100 (27:25, 17:25, 21:25, 30:20; 8:5) įveikė Vakarų konferencijos čempionę "San Antonio Spurs" ekipą ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 3-3.

Po dviejų kėlinių "Spurs" pirmavo 50:44, po trijų - 75:65, o po keturių - rezultatas buvo lygus 95:95. Pratęsimą lėmė 37-erių metų "Heat" gynėjo Rėjaus Aleno (Ray Allen) tritaškis, iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 5,2 sek.

Nugalėtojos titulą ginančioje "Heat" komandoje trigubą dublį atliko Lebronas Džeimsas (LeBron James). Jis surinko 32 taškus, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 10 kamuolių. Marijus Čalmersas (Mario Chalmers) pelnė 20 (tritaškiai - 4/5), Dveinas Veidas (Dwyane Wade) - 14, o Krisas Bošas (Chris Bosh, 11 atk. kam.) - 10 taškų.

"Spurs" ekipai 30 taškų pelnė Timas Dankanas (Tim Duncan, 17 atk. kam.), 22 - Kevajus Leonardas (Kawhi Leonard, 11 atk. kam.), 19 - Tonis Parkeris (Tony Parker, 8 rez. perd.).

Lemiamos, septintosios, finalo rungtynės bus žaidžiamos ketvirtadienį vėl Majamyje.

"Spurs" komanda NBA čempione yra tapusi keturis, o "Heat" ekipa - du kartus.