Geriausių sportininkų rinkimų maratonas tęsiasi

Geriausiais 2010 metų Kroatijos sportininkais šalies sporto žurnalistai išrinko lengvaatletę Blanką Vlašič ir kalnų slidininką Ivicą Kostelič.

27-erių metų B. Vlašič, kuri šiemet tapo Europos šuolio į aukštį čempione, šiuose rinkimuose triumfavo ketvirtą kartą.

31-erių metų I. Kosteličius Vankuverio žiemos olimpinėse žaidynėse iškovojo du sidabro medalius.

Švedijoje geriausiu metų sportininku išrinktas dukart Vankuverio žiemos olimpinių žaidynių čempionas slidininkas Markusas Helneris (Marcus Hellner).

25-erių metų atletas Vankuveryje triumfavo 30 km persekiojimo lenktynėse ir estafetės 4x10 km varžybose.

Antrąją vietą užėmė slidininkė Šarlotė Kala (Charlotte Kalla), o trečiąją - futbolininkas Zlatanas Ibrahimovičius.

Geriausiu Prancūzijoje išrinktas lengvaatletis Kristofas Lemetras (Christophe Lemaitre). 20-metis sprinteris nugalėjo Prancūzijos sporto žurnalo "l'Equipe" surengtuose rinkimuose.

Triskart Europos čempionas (100 m, 200 m i estafetė 4x100 m) aplenkė pasaulio automobilių ralio čempioną Sebastjaną Loebą (Sebastien Loeb) ir pasaulio dziudo čempioną Tedį Rinė (Teddy Riner).

K. Lemetras liepos mėnesį Prancūzijos čempionate 100 m nubėgo per 9,98 sek. ir tapo pirmuoju baltaodžiu, įveikusiu šią distanciją greičiau nei per 10 sek.