Geriausi 2013 metų Prancūzijos sportininkai - Marion Bartoli ir Tonis Parkeris

Geriausiais 2013 metų Prancūzijos sportininkais išrinkti tenisininkė Marion Bartoli ir krepšininkas Tonis Parkeris (Tony Parker). Jie nugalėjo Prancūzijos sporto žurnalo "l'Equipe" surengtuose rinkimuose.

29-erių metų M. Bartoli (886 tšk.) šiemet laimėjo Vimbldono turnyrą, o 31-erių metų NBA klubo "San Antonio Spurs" gynėjas T. Parkeris (805 tšk.) su Prancūzijos rinktine triumfavo Europos čempionate.

Antrąją vietą tarp vyrų užėmė dziudo imtynininkas Tedis Rinė (Teddy Riner, 555 tšk.), trečiąją - šuolininkas į tolį ir trišuolininkas Tedis Tamgo (Teddy Tamgho, 403 tšk.), o ketvirtas liko futbolininkas Frankas Riberi (Franck Ribery, 375 tšk.).

Tarp moterų antrąją ir trečiąją vietas užėmė kalnų slidininkės - atitinkamai Marion Rolan (Marion Rolland, 522 tšk.) ir Tesa Vorli (Tessa Worley, 520 tšk.).