Gargžduose - krepšinio spektaklis

Gargžduose vykusios Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynės priminė reto grožio trilerį su laiminga pabaiga aikštės šeimininkams - "Gargždų" ekipa po trijų pratęsimų rezultatu 119:115 (22:25, 22:24, 23:14, 20:24, 14:14, 4:4, 14:10) palaužė vienus iš čempionato lyderių Šakių "Vytį".

Lemiamomis akimirkomis "Gargždų" ekipą į priekį tempė būrys klaipėdiečių.

Deivido Anužio taiklus metimas po reido į baudos aikštelę išplėšė antrąjį pratęsimą. Šis klaipėdietis surinko trigubą dublį - 18 taškų (2/7 dvit., 3/9 trit., 5/6 baud.), 11 rezultatyvių perdavimų ir 10 atkovotų kamuolių.

Prieš dešimtmetį Klaipėdos "Neptūno" ekipos garbę gynęs kitas patyręs klaipėdietis - Mantas Ruikis prie "Gargždų" ekipos pergalės prisidėjo net 25 taškais (2/7 dvit., 7/11 trit., 7 atk. kam.) ir surinko 24 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidė dar vienas Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos auklėtinis Modestas Kumpys.

Jis pelnė 23 taškus (2/8 dvit., 5/7 trit., 4/5 baud.), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo 5 pražangas, 2 sykius suklydo ir surinko 27 naudingumo balus.

Dar dviženklį taškų skaičių surinko Rimantas Daunys - 16 (3/10 trit.), Jonas Dumašius - 13 (3/6 dvit., 1/4 trit.), Arvydas Kačinas (5/7 dvit., 13 atk. kam.) ir Ernestas Bružas (3/7 trit.) - po 12.