"Flyers" ledo ritulininkai sušvelnino NHL finalo serijos rezultatą

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų finalo trečiosiose rungtynėse trečiadienį Rytų konferencijos čempionė "Philadelphia Flyers" komanda namuose po pratęsimo 4:3 (1:0, 1:2, 1:1; 1:0) įveikė Vakarų konferencijos nugalėtoją "Chicago Blackhawks" ekipą ir sušvelnino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1-2.

Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 5 min. 59 sek., įmušė Klodas Žiru (Claude Giroux).

Nugalėtojų gretose taip pat pasižymėjo Denis Brieras (Danny Briere, 15), Skotas Hartnelis (Scott Hartnell, 30) ir Vilė Leinas (Ville Leino, 44).

"Blackhawks" ekipai įvarčius pelnė Dankanas Keitas (Duncan Keith, 23), Brentas Sopelis (38) ir Patrikas Keinas (Patrick Kane, 43).

Ketvirtosios rungtynės bus žaidžiamos penktadienį vėl Filadelfijoje.