"Fenerbahce Ulker“ antrą kartą nugalėjo CSKA, Linas Kleiza pelnė 13 taškų

Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (7-1) komanda su Linu Kleiza antrą kartą šiame Eurolygos sezone įveikė Maskvos CSKA (5-3) krepšininkus. Rusijos sostinėje vykusį A grupės 8-ojo turo mačą puikiai iš toli atakavusi Turkijos ekipa laimėjo 78:74 (19:17, 22:18, 15:24, 22:15).

Rungtynių žaidėjas Bojan Bogdanovic PTS 18 | REB 5 | AS 2 | BS 1Sužaidus du kėlinius „Fenerbahce Ulker“ pirmavo 41:35, tačiau po pertraukos savo sąlygas jau diktavo aikštės šeimininkai. Po trečiojo ketvirčio, kurį papuošė paskutinę sekundę tritaškį iš savos aikštės pusės pataikęs CSKA puolėjas Vladimiras Micovas, Stambulo ekipa atsidūrė besivejančiosios vaidmenyje – 56:59.

Nepaisant to, svečiams iš balos išlipti pavyko sausiems. Paskutinio ketvirčio metu „Fenerbahce Ulker“ į priekį timptelėjo toliašaudė artilerija – Stambulo komanda per 10 min. pataikė keturis tolimus metimus. Du iš jų – Kleiza.

Po lietuvio šūvio likus žaisti 2 min. 57 sek. svečiai įgijo penkių taškų pranašumą (74:69), kuris ir tapo lemiamu. Nors CSKA dar turėjo galimybę atsitiesti, svarbiu momentu iš toli netaikliai metė Milošas Teodosičius, o galutinai komandą nugramzdino likus žaisti 7,7 sek. baudos metimo nepataikęs Sonny Weemsas.

Kleiza aikštelėje praleido beveik 24 min., per kurias pelnė 13 taškų (2/5 dvitaškių, 3/4 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius, 1 kartą suklydo ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

„Fenerbahce Ulker“ šiose rungtynėse iš viso pataikė 12/26 tritaškių (46 proc.). CSKA snaiperiams sekėsi prasčiau – 6/20 tolimų metimų (30 proc.). Svečiai klydo kiek dažniau (12-8), tačiau jie laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (33-31) ir atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (12-8).

Pirmojo rato komandų tarpusavio dvikovą Stambule „Fenerbahce Ulker“ laimėjo triuškinama persvara – 86:60. Turkijos ekipa jau yra užsitikrinusi kelialapį į kitą varžybų etapą.

„Fenerbahce Ulker“: Bojanas Bogdanovičius 18 (8/8 baudų), Linas Kleiza 13, Nemanja Bjelica 10.

CSKA: Sonny Weemsas 20 (7/12 dvit., 1/4 trit.), Jeremy Pargo 15, Milošas Teodosičius 14 (2/9 trit.).

Rungtynių žaidėjas
Bojan  Bogdanovic
PTS 18 | REB 5 | AS 2 | BS 1

Po lietuvio šūvio likus žaisti

Kleiza aikštelėje praleido

„Fenerbahce Ulker“ šiose rungtynėse iš viso pataikė

Pirmojo rato komandų tarpusavio dvikovą Stambule „Fenerbahce Ulker“ laimėjo triuškinama persvara –
86:60. Turkijos ekipa jau yra užsitikrinusi kelialapį į kitą varžybų etapą.

CSKA: Sonny Weemsas