FC "Klaipėda" nepasipriešino "Taurui"

Lietuvos futbolo A lygos čempionate triuškinamą pralaimėjimą patyrė FC "Klaipėda". Pajūrio atstovai Klaipėdos centriniame stadione vykusiose rungtynėse net 5:0 (3:0) nusileido Tauragės "Tauro" ekipai.

"Tauro" futbolininkai A lygos rungtynes nuolat žaidžia Klaipėdoje, nes jų miesto stadionas neatitinka keliamų reikalavimų. Tai buvo "Tauro" namų rungtynės.

Tauragiškiai į priekį išsiveržė jau 9-ąją rungtynių minutę - klaipėdiečių vartus pirmasis nuginklavo Tomas Ražanauskas.

39 minutę skirtumą padvigubino Mindaugas Grigalevičius - 2:0, o prieš pat pertrauką - 45 min. dar vieną įvartį įmušė Linas Savastas - 3:0.

Nieko pakeisti klaipėdiečiams nesisekė ir po pertraukos - aikštėje dominavę tauragiškiai nesiruošė mažinti apsukų ir iki rungtynių pabaigos pelnė dar du įvarčius - 84 min. Lukas Bileskis ir 90 min. Nerijus Mačiulis.

FC "Klaipėda" po 26 Lietuvos futbolo A lygos rungtynių savo sąskaitoje turi 15 taškų ir turnyrinėje dešimties ekipų lentelėje yra įsitvirtinusi aštuntoje pozicijoje (3 pergalės, 6 lygiosios ir 17 pralaimėjimų).

"Tauras" - ketvirtoje pozicijoje - 44 taškai (13 pergalių, 5 lygiosios, 8 pralaimėjimai).

Paskutiniąsias LFF A lygos rungtynes klaipėdiečiai žais lapkričio 14 dieną Klaipėdoje su "Šiauliais". Uostamiesčio futbolininkams pakilti aukščiau aštuntosios pozicijos jau nebėra šansų.

Sekmadienį  kita Vakarų Lietuvos ekipa - Gargždų "Banga" namuose net 6:1 (2:1) palaužė "Mažeikius". Nugalėtojams po du įvarčius pelnė Aurelijus Staponka (6 ir 21 min.), Valerijus Mižigurskis (50 ir 65 min.) ir Gytis Gailius (79 ir 82 min.).

"Mažeikių" ekipoje kartą pasižymėjo Gintas Podelis (32 min.).

"Vaikų lopšelis"

Rimantas SKERSYS, FC "Klaipėda" treneris

Mūsų komanda yra išretinta traumų. Būtent dėl traumų negalėjo rungtyniauti Marius Papšys, Povilas Šarūnas, Giedrius Kožikis. Dėl gautos kortelės negalėjo rungtyniauti Justas Vilavičius. Nebuvo keturių pagrindinių mūsų žaidėjų.

Mums trūko meistriškumo. Aikštėje rungtyniavo dvi visiškai skirtingo lygio komandos. Ironizuodamas pasakyčiau taip: Pas mus jau yra ne vaikų darželis, o vaikų lopšelis. Nieko nepakeisi, tokia realybė.

Kitos rungtynės

Lietuvos futbolo A lygos čempionate sekmadienį Marijampolės "Sūduvos" futbolininkai namuose 2:0 (0:0) įveikė nugalėtojo titulą jau užsitikrinusį Panevėžio "Ekraną".

Nugalėtojams įvarčius pelnė Andrius Urbšys (53 min. - iš 11 m) ir Povilas Lukšys (90+4).

Paskutines čempionato rungtynes sužaidęs "Ekranas" savo sąskaitoje turi 63 taškus.

"Sūduva" su 55 taškais po 26 mačų turnyro lentelėje žengia trečia. Tiek pat taškų turi ir antrąją vietą užimantis Vilniaus "Žalgiris". Kuriai iš šių komandų atiteks A lygos sidabro medaliai, spręsis paskutiniame ture.

"Žalgiris" sekmadienį išvykoje 0:2 (0:0) pralaimėjo Šiaulių "Šiaulių" futbolininkams.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Vilius Lapeikis (49) ir Igoris Kozlovas (53).

Dar viename sekmadienio mače Pakruojo "Kruoja" svečiuose 1:0 (0:0) įveikė Kauno "Atletą".

Pergalingą įvartį 89-ąją min. įmušė Mindaugas Gardzijauskas.

Lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1. Panevėžio "Ekranas" 27 20 3 4 64-19 63

2. Vilniaus "Žalgiris" 26 16 7 3 47-16 55

3. Marijampolės "Sūduva" 26 16 7 3 56-16 55

4. Tauragės "Tauras" 26 13 5 8 38-27 44

5. Šiaulių "Šiauliai" 26 10 8 8 30-28 38

6. Gargždų "Banga" 26 10 8 8 33-29 38

7. Pakruojo "Kruoja" 26 8 10 8 40-44 34

8. Klaipėdos "Klaipėda" 26 3 6 17 19-67 15