Eurolygos varžybose - ketvirtasis "Viči-Aisčių" pralaimėjimas

Moterų krepšinio klubų Eurolygos varžybų ketvirtajame ture A grupėje trečiadienį Kauno "Viči-Aistės" svečiuose net 36 taškų skirtumu - 49:85 (10:18, 13:16, 16:22, 10:29) pralaimėjo Algirdo Paulausko bei Rimanto Grigo treniruojamai Jekaterinburgo UGMK (Rusija) komandai ir patyrė ketvirtąją nesėkmę.

Rungtynių pradžioje rezultatas buvo lygus 4:4, bet po to kaunietės pralaimėjo atkarpą 0:10. Po pirmojo kėlinio aikštelės šeimininkės pirmavo 18:10. 17-ąją min. jos įgijo 14 taškų persvarą - 28:14, o po dviejų kėlinių pirmavo 34:23. 28-ąją min. UGMK ekipos persvara pasiekė 23 taškus - 50:27. Tačiau Manto Šerniaus treniruojamos Lietuvos čempionės laimėjo atkarpą 12:4 ir skirtumas sumažėjo iki 15 taškų - 39:54. Ketvirtajame kėlinyje Kauno komanda pasipriešinti galingam Rusijos klubui nebepajėgė. 37-ąją min. Jekaterinburgo ekipa pirmavo 76:45, o paskutinę rungtynių minutę ji buvo įgijusi 38 taškų persvarą - 85:47.

Kauno komandai Tatjana Lichtarovič pelnė 12 (5 rez. perd.), Amanda Kemežys ir Vita Kuktienė - po 8, Santa Okockytė - 7, Sandra Linkevičienė ir Vaida Sipavičiūtė - po 6, o Mantė Kvederavičiūtė - 2 taškus.

Kaunietės iš 17 tritaškių pataikė tik 2 (11,8 proc.), o kovą dėl kamuolių po krepšiais pralaimėjo 22-38.

Trečiąją pergalę iškovojusiai UGMK ekipai 15 taškų pelnė Kendeis Parker (Candace Parker), po 13 - Olga Artiošina, Anetė Jekabsonė ir Sandrina Gruda (Sandrine Gruda), 11 - Svetlana Abrosimova, 10 - Kepi Pondekster (Cappie Pondexter).

Kitas Eurolygos varžybų rungtynes "Viči-Aistės" žais lapkričio 9 dieną su Dėro "Uni Seat" (Vengrija) krepšininkėmis.