Eurolyga: Kauno "Žalgiris" svečiuose pralaimėjo Tel Avivo "Maccabi" komandai

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos varžybų antrajame ture A grupėje ketvirtadienį Lietuvos vicečempionas Kauno "Žalgiris" svečiuose 70:86 (11:25, 16:22, 24:18, 19:21) pralaimėjo Tel Avivo "Maccabi Electra" (Izraelis) krepšininkams.

Rungtynes taikliu metimu pradėjo žalgirietis Trevis Votsonas (Travis Watson), tačiau "Maccabi Electra" žaidėjai laimėjo atkarpą 11:0 ir nutolo 11:2. 6-ąją min. šeimininkai įgijo 11 taškų pranašumą 15:4. "Žalgiris" pelnė šešis taškus be atsako ir sumažino atsilikimą 10:15, bet pirmąjį kėlinį Tel Avivo komanda užbaigė spurtu 10:1 (25:11).

Antrajame ketvirtyje Lietuvos vicečempionai sumažino skirtumą iki dešimties taškų 18:28, tačiau, įpusėjus kėliniui, aikštės šeimininkų turima persvara padidėjo iki 18 taškų 40:22, o netrukus pasiekė 20 taškų ribą 44:24. Skirtumas išliko nepakitęs ir pasibaigus pirmajai susitikimo pusei - 47:27.

Įpusėjus trečiajam kėliniui, žalgiriečiai sumažino atsilikimą iki 13 taškų 36:49. Komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais, tada Kauno klubas pelnė septynis taškus be atsako ir skirtumas "ištirpo" iki šešių taškų 46:52. Iki ketvirčio pabaigos "Maccabi Electra" krepšininkai vėl nutolo 65:51.

Ketvirtajame kėlinyje žalgiriečiams nepavyko ištirpdyti varžovų persvaros. 35-ąją min. aikštelės šeimininkai pirmavo 73:57, o 40-ąją min. komandas skyrė 18 taškų - 86:68.

Pirmąją nesėkmę patyrusiam "Žalgiriui" 17 taškų pelnė Paulius Jankūnas, po 9 - Mantas Kalnietis ir Trevis Votsonas (Travis Watson), po 6 - Martynas Pocius ir Tomas Delininkaitis.

Pirmąją pergalę iškovojusioje Tel Avivo ekipoje rezultatyviausias buvo Sofoklis Schorcanitis (Sofoklis Schortsanitis). Jis surinko 24 taškus. Ričardas Hendriksas (Richard Hendrix) pelnė 14, o Lioras Elijahu (Lior Eliyahu) - 12 taškų.

Kitas Eurolygos rungtynes "Žalgiris" žais lapkričio 3 dieną namuose su Tomo Pačėso treniruojama Gdynės "Asseco Prokom" (Lenkija) komanda.