Dziudo imtynininkai Santa Pakenytė ir Andrejus Klokovas iškovojo turnyro Estijoje bronzos medalius

Du Lietuvos dziudo imtynininkai Estijoje vykusiame "European Open" turnyre iškovojo bronzos medalius.

23-ejų metų lietuvė Santa Pakenytė svorio kategorijos per 78 kg (10 dalyvių) antrajame rate nugalėjo rusę Aidaną Nagorovą, tačiau pusfinalyje pralaimėjo olandei Tesi Savelkaul (Tessie Savelkoul). Paguodos varžybose Lietuvos sportininkė įrodė pranašumą prieš kitą Olandijos atstovę Leną Buseman ir užėmė trečiąją vietą.

Vyrų varžybose 22-ejų metų Andrejus Klokovas (iki 60 kg; 28 dalyviai) nugalėjo vengrą Laslą Burjaną (Laszlo Burjan) ir Izraelio atstovą Aloną Rahimą, bet pusfinalyje nusileido rusui Islamui Jašujevui. Paguodos turnyro kovoje dėl bronzos lietuvis įveikė Izraelio sportininką Idą Barą (Ido Bar).

Sandra Jablonskytė (per 78 kg), Mantas Jakubavičius (iki 73 kg), Tigranas Galstianas (iki 73 kg), Mantas Klimašauskas (iki 90 kg), Ovidijus Varnas (iki 90 kg) ir Jonas Laurinaitis (per 100 kg) šiame turnyre liko be pergalių.