Disko metikas Virgilijus Alekna pasiekė geriausią savo pastarųjų metų rezultatą

Dukart olimpinis disko metimo čempionas Virgilijus Alekna ir šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė antradienį Šveicarijoje tapo tarptautinių lengvosios atletikos varžybų nugalėtojais.

V. Alekna sėkmingiausiu, antruoju, bandymu diską numetė 68 m 79 cm. Paskutinį kartą virš 68 metrų Virgilijus diską buvo numetęs 2009 metais.

40-metis lietuvis pirmuoju bandymu diską nusviedė 67 m 71 cm, penktuoju - 65 m 37 cm, šeštuoju - 66 m 83 cm, o trečiasis ir ketvirtasis jo bandymai nebuvo įskaityti.

21-erių metų Andrius Gudžius užėmė trečią vietą. Jis diską numetė 62 m 90 cm ir pagerino asmeninį rekordą bei įvykdė Europos čempionato normatyvą. Sėkmingiausias A. Gudžiaus bandymas buvo taip pat antrasis.

Antras buvo estas Mertas Israelis (Mart Israel) - 63 m 19 cm.

19-metė Airinė Palšytė peršoko kartelę, iškeltą į 1 m 88 cm aukštį. Antra liko italė Alesija Trost (Alessia Trost) - 1 m 86 cm.

Tarptautinėse varžybose Prancūzijoje disko metimo rungtį laimėjo Zinaida Sendriūtė. 27-erių metų lietuvė sėkmingiausiu, pirmuoju, bandymu įrankį nusviedė 62 m 61 cm.