"Devils" su Dainiumi Zubrumi pralaimėjo "Jets" komandai

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate pirmadienį "New Jersey Devils" komanda, kuriai atstovauja puolėjas Dainius Zubrus, namuose 1:3 (0:1, 0:1, 1:1) pralaimėjo "Winnipeg Jets" ledo ritulininkams.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Markas Šeifelė (Mark Scheifele, 17 min.), Evanderis Keinas (Evander Kane, 28) ir Devinas Setogučis (Devin Setoguchi, 60).

Antrąją nesėkmę iš eilės patyrusioje "Devils" ekipoje pasižymėjo Patrikas Eliašas (51).

20 min. 10 sek. žaidęs D. Zubrus du kartus metė į vartus ir antrajame kėlinyje gavo dvi baudos minutes.

"Devils" komanda, po 24 rungtynių turinti 23 taškus, Rytų konferencijoje užima devintąją vietą. "Jets" ekipa su 26 taškais po 26 mačų Vakarų konferencijoje žengia 11-a.