"Devils" su Dainiumi Zubrumi iškovojo pergalę Bostone

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate šeštadienį "New Jersey Devils" komanda, kuriai atstovauja puolėjas Dainius Zubrus, svečiuose 4:3 (1:3, 1:0, 2:0) įveikė "Boston Bruins" ekipą.

"Velniai" iš 11 žaistų rungtynių laimėjo dvejas.

Pergalingą įvartį svečiams pelnė Endis Grynas (Andy Greene, 60 min.). Nugalėtojų gretose taip pat pasižymėjo Adamas Henrikas (Adam Henrique, 12), Demjenas Braneris (Damien Brunner, 40) ir Marekas Zidlickis (Marek Zidlicky, 59).

"Bruins" ekipai įvarčius pelnė Toris Krugas (Torey Krug, 8), Žaromas Iginla (Jarome Iginla, 10) ir Milanas Lučičius (20).

11 min. 39 sek. žaidęs D. Zubrus du kartus metė į vartus ir pirmajame kėlinyje gavo dvi baudos minutes.

"Devils" komanda, po 11 rungtynių turinti 8 taškus, Rytų konferencijoje užima 12-ąją vietą.