Dėl Ispanijos futbolo taurės kausis "FC Barcelona" ir "Real"

Ispanijos futbolo taurės varžybų atsakomosiose pusfinalio rungtynėse trečiadienį Barselonos "FC Barcelona" komanda svečiuose 3:0 (1:0) nugalėjo "Almeria" ekipą ir pateko į finalą.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Adrianas (Adriano, 35 min.), Tiagas Alkantara (Thiago Alcantara, 56) ir Ibrahimas Afelajus (Ibrahim Afellay, 66).

Pirmąsias rungtynes "FC Barcelona" laimėjo net 5:0.

Balandžio 20 dieną vyksiančiame Ispanijos taurės turnyro finale Barselonos klubas susitiks su Madrido "Real" komanda.

"Karališkasis" klubas pirmąsias pusfinalio rungtynes su nugalėtojų titulą gynusiais "Sevilla" futbolininkais svečiuose laimėjo 1:0, o atsakomajame mače namuose trečiadienį šventė pergalę rezultatu 2:0 (0:0).

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Mesutas Ezilas (Mesut Ozil, 82) ir Emanuelis Adebajoras (Emmanuel Adebayor, 90).

85-ąją min. iš aikštės buvo pašalintas "Sevilla" žaidėjas Serchijus Sančesas (Sergio Sanchez).

"FC Barcelona" ir "Real" Ispanijos taurės turnyro finale susitiks pirmą kartą nuo 1990 metų.

Barselonos komanda šalies taurę yra iškovojusi 25 kartus, o Madrido klubas - 17.