"Dallas Mavericks" iškovojo trečiąją pergalę Vakarų konferencijos finale

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato Vakarų konferencijos finalo ketvirtosiose rungtynėse pirmadienį "Dallas Mavericks" komanda svečiuose po pratęsimo 112:105 (22:31, 32:28, 23:22, 24:20; 11:4) įveikė "Oklahoma City Thunder" ekipą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-1.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 5 min., "Mavericks" turėjo 15 taškų deficitą 84:99, tačiau laimėjo 5 min. atkarpą 17:2 ir išplėšė pratęsimą.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo vokietis Dirkas Novickis (Dirk Nowitzki). Jis pelnė 40 taškų (dvitaškiai 10/17, tritaškiai 2/3, baudos 14/15). Džeisonas Teris (Jason Terry) surinko 20 taškų, o Džeisonas Kidas (Jason Kidd) pridėjo 17 taškų.

Oklahomos ekipai Kevinas Durantas (15 atk. kam.) pelnė 29 taškus, Raselas Vestbrukas (Russell Westbrook) - 19, Seržas Ibaka (Serge Ibaka, 10 atk. kam.) - 18, Tabas Sefološa (Thabo Sefolosha) ir Nikas Kolisonas (Nick Collison) - po 12.

"Thunder" komanda laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 55-33.

Penktosios rungtynės bus žaidžiamos trečiadienį Dalase.