Čempionate Vilniuje - klaipėdiečių sėkmė

Balandžio 22-23 d. Vilniuje vyko Lietuvos meninės gimnastikos atskirų įrankių čempionatas.

Klaipėdietė Veronika Prončenko iškovojo net tris aukso medalius pratimuose su lanku, kuokelėmis ir kaspinu, o su kamuoliu - bronzą. Ši sportininkė gins Lietuvos garbę gegužės mėnesį vyksiančiame Europos čempionate Budapešte.

Jaunimo asmeninėse pirmenybėse vėl sėkmingai startavo Julija Ivanova - ji apgynė praėjusiose varžybose iškovotą 1-ąją vietą, o Kornelija Ilginytė iškovojo 2-ąją vietą.

Komandinėse jaunimo varžybose klaipėdietės Aleksandra Sacharčiuk ir Žana Ignatjeva pasidabino sidabro medaliais.

Jaunių asmeninėse pirmenybėse Maja Gaiduk laimėjo sidabrą, o jaunių komanda - klaipėdietės Paulina Jočytė ir Žemyna Stočkutė laimėjo garbingą pirmąją vietą.

Tarp jaunučių iš Klaipėdos gimnasčių komandos geriausiai pasirodė Evelina Žadeikytė - ji laimėjo 3-jąją vietą.

Nugalėtojų ir prizininkių trenerės - Valentina Bagrijeva , Rasa Vaserienė, Viktorija Bagrijeva, Dovilė Vinonė bei choreografė Natalija Jakovleva.