Buvusi sprinterė M. Džons debiutuos WNBA čempionate

Buvusi JAV sprinterė Merion Džons (Marion Jones) šeštadienį debiutuos Moterų nacionalinės krepšinio asociacijos (WNBA) čempionate. 34-erių metų 178 cm ūgio sportininkė atstovaus "Tulsa Shock" komandai.

M. Džons per ikisezonines rungtynes su "Seattle Storm" (90:80) žaidė 11 minučių, pelnė 4 taškus ir atkovojo 3 kamuolius.

M. Džons Sidnėjaus olimpinėse žaidynėse 100 ir 200 m bėgimo distancijose bei estafetės 4x400 m varžybose iškovojo aukso medalius, o šuolio į tolį ir estafetės 4x100 m varžybose pelnė bronzą. 2007 metais M. Džons prisipažino, kad per Sidnėjaus olimpines žaidynes vartojo dopingą. Dėl to ji neteko visų olimpinių medalių, o už melagingus parodymus teismas jai buvo skyręs šešis mėnesius laisvės atėmimo bausmę.

Prieš pradėdama lengvaatletės karjerą M. Džons atstovavo Šiaurės Karolinos universiteto krepšinio komandai, su kuria 1994 metais jai pavyko tapti NCAA čempione

"Shock" ekipa pirmąsias rungtynes žais su "Minnesota Lynx" komanda.

Čempionate dalyvaus 12 komandų. Nugalėtojos titulą gins "Phoenix Mercury" ekipa.