Brazilijos "Grand Prix" lenktynes laimėjo britas Luisas Hamiltonas

Pasaulio "Formulės-1" automobilių lenktynių čempionato 20-ąjį etapą - Brazilijos "Grand Prix" lenktynes - sekmadienį laimėjo iš pirmosios pozicijos startavęs "Mercedes" komandos pilotas britas Luisas Hamiltonas (Lewis Hamilton).

Čempiono titulą ginantis 31-erių metų britas iškovojo devintąją pergalę šį sezoną ir 52-ąją karjeroje.

Antras finišavo L. Hamiltono komandos draugas vokietis Nikas Rosbergas (Nico Rosberg, +11,4 sek.), trečias - olandas Maksas Verstapenas (Max Verstappen, "Red Bull", +21,4 sek.).

Ketvirtąją vietą užėmė meksikietis Serchijus Peresas (Sergio Perez, "Force India", +25,3 sek.), penktąją - vokietis Sebastianas Fetelis (Sebastian Vettel, "Ferrari", +26,3 sek.), šeštąją - ispanas Karlosas Sainsas (Carlos Sainz, "Toro Rosso", +29,1 sek.).

Per lietų vykusios lenktynės du kartus buvo sustabdytos.

Bendrojoje įskaitoje pirmaujantis N. Rosbergas turi 367 taškus. Antrąją vietą užimantis L. Hamiltonas (355 tšk.) nuo komandos draugo atsilieka 12 taškų. Trečiąją poziciją užima australas Danielis Rikardas (Daniel Ricciardo, "Red Bull", 246 tšk.).

Paskutinis, 21-asis, čempionato etapas - Abu Dabio "Grand Prix" lenktynės - vyks lapkričio 27 dieną.