Boulingo varžybų prizininkai – vien klaipėdiečiai

Klaipėdoje vykstančių Pasaulio lietuvių žaidynių boulingo varžybose panoro dalyvauti 61 dalyvis iš Kanados, Didžiosios Britanijos, JAV, Švedijos, Baltarusijos, Latvijos ir Lietuvos.

Varžybų dalyviai varžėsi viešbučio „Amberton Klaipėda“ sporto bare „Honolulu“ susiskirstę į tris grupes: jaunimo, suaugusiųjų ir senjorų.

Tarp jaunimo lygių neturėjo Timur Cyvaniuk (363 tšk.), antra liko Marija Jagnieškutė (358 tšk.), trečioji vieta atiteko Domantui Juškevičiui (307 tšk.).

Tarp suaugusiųjų pirmąją vietą iškovojo Ramubė Brasaitė (413 tšk.), antroji vieta atiteko Romui Jasevičiui (380 tšk.), trečia – Vilma Perminienė (305 tšk.).

Tarp senjorų geriausiai sekėsi Juozui Skulskiui (400 tšk.), antras liko Rimontas Bukauskas (365 tšk.), trečia – Aleksandra Burneikienė (342 tšk.).

„Varžėsi ne patys geriausi boulingo žaidėjai, tačiau vis vien užsienio šalių lietuviams nepavyko iškovoti medalių. Nebuvo pernelyg didelės konkurencijos. Varžėmės daugiau mėgėjišku principu. Juk šių žaidynių esmė – pabendrauti, pasimokyti vieni iš kitų, gerai praleisti laiką. Tai tikrai pavyko. Visi buvo išties draugiški“, - pasakojo boulingo varžybų organizatorius Živinas Perminas.